Analist 100x Yapacak Altcoinleri Açıkladı: MATIC Coin ve Bu 2’si!

Kripto piyasası, Bitcoin halvinginin ardından duygu ve odakta değişiklikler yaşarken, analist Altcoin Buzz en son analizini yaptı ve üç potansiyel projeyi listeledi. Yatırım stratejilerinde anlatıların önemini anlatan analist, yapay zeka (AI) anlatısının öneminden bahsetti. Gelişen kripto ortamının ayrılmaz bir parçası olarak konumlanan yapay zeka odaklı projeler dikkat çekiyor. Ayrıca analist, üç seçimi olduğunu açıkladı. Bunlar MATIC coin, Graphlinq ve Stacks oldu. İşte detaylar…

Analistin listesindeki ilk coin: Graphlinq

Altcoin Buzz’ın listesinde ilk sırada Graphlinq yer alıyor. Analiste göre yapay zeka odaklı projeler, gelişen kripto ortamının ayrılmaz bir parçası oldukları için dikkat çekiyor. Bu anlatının ön saflarında, yapay zeka aracılarının ve merkezi olmayan yapay zeka uygulamalarının (dApps) geliştirilmesini basitleştiren, layer-1 bir blockchain olan Graphlinq (GLQ) yer alıyor. Graphlinq, hem Graphlinq Chain’i hem de protokolü sunar. İkincisi, yapay zeka uygulamalarının ve otonom aracıların oluşturulmasını kolaylaştıran bir dizi kodsuz araç içerir.

Projenin deflasyonist tokenomikleri kullanıcı dostu altyapısıyla birleştiğinde onu cazip bir yatırım fırsatı haline getiriyor.  Yaklaşık 32,8 milyon dolarlık mevcut piyasa değeriyle GLQ, özellikle Bitcoin halving sonrasında piyasa dinamikleri değişirken önemli bir büyüme potansiyeli sunuyor.

Listedeki ikinci coin, Stacks

Bu coin, analiste göre, halving sonrasında artan ilgi ve yatırımdan faydalanacak şekilde konumlandırılmış, Bitcoin ekosisteminde öne çıkan bir oyuncu olarak ortaya çıkıyor. Lider bir Bitcoin layer-2 çözümü olan Stacks, verimli blockchain altyapısına yönelik artan talebe paralel olarak daha hızlı ödeme sürelerini ve gelişmiş ölçeklenebilirliği kolaylaştırır.

Paralel işleme yetenekleri sunan yaklaşan Nakamoto yükseltmesi, Stacks’in faydasını ve değer teklifini daha da geliştirmeye hazırlanıyor. 4,4 milyar dolarlık piyasa değeri ve kayda değer fiyat gidişatı ile STX, gelişen Bitcoin ekosisteminde ilgi çekici bir yatırım fırsatını temsil ediyor.

MATIC coin de listeye girdi

Polygon (MATIC), blockchain ekosistemindeki hem birinci katman (L1) hem de ikinci katman (L2) zorluklarını ele alan çok yönlü bir proje olarak öne çıkıyor. Polygon, kısmen L1 ve L2 projelerini etkileyen daha geniş pazar dinamiklerine atfedilen son fiyat düşük performansına rağmen sağlam ve yenilikçi bir platform olmaya devam ediyor.

Polygon’un çeşitli zincirler arasında likiditeyi ve birlikte çalışabilirliği artırmak için tasarlanan toplu katman çözümü, blockchain altyapısını geliştirmeye olan bağlılığının altını çiziyor. Mevcut fiyatı 2023 sonundan bu yana en düşük seviyelerine yakın olan MATIC, kaliteli bir projeyi indirimli fiyatla keşfetmek isteyen yatırımcılar için cazip bir satın alma fırsatı sunmakta. Yazı son bulurken, Kriptokoin.com olarak hatırlatmak isteriz ki, bu haberde yer alan bilgiler yalnızca analist yorumudur.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x