Seda Bakan’dan Yıldız Tilbe’ye destek! Dişsiz halini paylaştı

Seda Bakan, Berfu Yenenler’in YouTube programına konuk oldu. Ünlü oyuncu, “Romantik komedi yapımların aranılan oyuncusuyum diyebilirim ama artık ters köşe yapmak istiyorum. Bir de projelerimde hâlâ aşırı heyecanlanıyorum ve bu duyguyu kaybetmek istemiyorum. Yaşadığım gerginlik her zaman işime yarıyor, beni besliyor diyebilirim” şeklinde konuştu.

“MUTSUZ İNSANLARDAN UZAK DURUYORUM”

Pozitifliğiyle dikkat çeken Bakan, “Ben dramdan beslenebilen bir insan değilim. Mutsuz insanlardan uzak duruyorum” dedi.

“KENDİMİ FRENLİYORUM”

Sosyal medya paylaşımları ile takipçileri tarafından ‘Evimizin kızı’ olarak adlandırılan Seda Bakan, “O kadar ünlü gibi yaşamıyorum ki. Esnaf kızıyım, hiçbir zaman kendimi birisiymiş gibi görmedim. Çok da doğru bulmuyorum, sonuçta hepimiz insanız. Bazen insan burnunu karıştırmak isteyebilir ya da çocuğunu okuldan pijamayla almak isteyebilir. O durumlarda Seda Bakan olduğum aklıma geliyor ve kendimi frenliyorum” açıklamasını yaptı.

“ALİ’YE ‘BENCE SEN BANA YÜZÜK AL’ DEDİM”

Ali Erel ile 2014 yılında dünyaevine giren, bu ilişkiden iki kızı olan 38 yaşındaki güzel, “Ali’yle Ankara’da tanıştık. Oynadığım proje bitmek üzereydi ve İstanbul’a dönecektim. ‘Bence sen bana yüzük al ve evlenme teklifi et, yoksa bu iş yürümez’ diyerek, gözdağı vermemle evlendik” itirafıyla güldürdü.

DESTEK GELDİ

Şarkıcı Yıldız Tilbe geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündem oldu. Sık sık her halini hayranlarıyla paylaşan Tilbe, bir kez daha doğallığını konuşturdu. Seda Bakan’dan ise ünlü şarkıcıya destek geldi.

O HALİ GÜNDEM OLDU

Çok geçmeden oyuncu Seda Bakan’dan da bir kare geldi. Doğallığıyla bilinen Bakan, “Yıldız Tilbe yalnız değildir” notunu ekledi. Bakan da diş tedavisi gördüğü kareyi paylaşarak Tilbe’ye destek verdi. Ünlü oyuncunun halleri kısa sürede gündem oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x